Sokol: Rakovický 3, Prachař Tomáš 3, Prachař Marek 2, Rajský 0, čtyřhra
Nový Lískovec: Pokluda 4, Chládek 2, Šiške 1, Tesař 1, čtyřhra

E-mail

Text

28.3.2008 12:59:28 62   Plichta   Tuffi
Shlédl jsem závěr utkání (od stavu 7:7), bylo docela na co koukat.
Tomas (zvážil bych označení Fantomas) s důvěrou ve tváři vyprovodil z kurtu Šišoura, Mara smolně prohrál z mečbolu s Pokludou, Honza R. (pro mne překvapivě) rychle prohrál s Tesákem. Stav 8-9 a "last minute" - pardál Ráček se v utkání dvou mazáků přetahoval s Honzou Chládkem o konečný status zápasu. Hezký špíl plný mazaných výměn a zatáček, v 5.setu Rak odskočil na 6-1 a vypadalo to na spravedlivou plichtu. Honza korigoval nechytatelným prasátkem na 2-6 a mě zasvrběl nos. Oprávněně, protože Honza otočil na 8-6 pro sebe a s Rakem a našim teamem to vypadalo bledě. Ráček ale bojovně otočil zpět a po sérii mečbolů zvítězil (vysoko nad 10).
Během utkání nebo alespoň té části, kterou jsem měl možnost shlédnout panovala korektní atmosféra.