3.liga muži: Sokol Brno I "A" - Sokol Vracov 10:6

29.1.2008

Hned na úvod druhé půlky nás čekaly dva veledůležité zápasy s Vracovem a se Strážnicí. Vracov navíc přijel s novou posilou, bývalým slovenským extraligovým hráčem Peterem Maňákem.

Obrázek

Vracovu se v naší herně dlouhodobě nedaří a tuto skutečnost potvrdil také sobotní zápas. Nejvíc zlobila nová posila Vracova - Peter Maňák - porazil Vitalika a Tuffiho.

Důležitým momentem bylo za stavu 3:3 Tuffiho vítězství s Přemkem Kouřilem (11:9 v pátém). Vitalik měl nejblíž k vítězství s Vašíčkem, bohužel nedokázal proměnit vedení 10:6 ve druhém setu a po vyrovnaném průběhu prohrál 2:3.

Zápas byl vyrovnaný, rozhodla momentální forma dvojice Laicman, Bartoš, kteří dohromady udělali 9 bodů!

PS:
Kvůli horečce jsem se bohužel nemohl zápasu zúčastnit ani jako divák, takže komentář prosím berte pouze jako přetlumočené vyprávění zúčastněných, z kterého jsem vyfiltroval věty typu: "Tekl jsem 2:0 na sety a 7:2... no a pak jsem zařadil dvojku...", "10 v pátém zadrženě...", "Kdyby borec nedal v každém setu štyry prasata a v herně bylo trochu teplejc, nemohl sem prohrát..."

Body:
Sokol: Laicman 4/4, Bartoš 4/4, Toufar 2/4, Kharitonov 0/3, čt. Laicman - Bartoš 1, Toufar - Kharitonov 0
Vracov: Maňák 2/4, Kouřil 1/4, Vašíček 1/4, Trcala 1/3, čt. Maňák - Trcala 0, Vašíček - Kouřil 1

Autor článku: Jarin