3.liga muži: Sokol Brno I "A" - TTC Koral Tišnov 6:10

28.11.2007

V neděli nás stejně jako v sobotu čekal přetěžký soupeř, v tabulce druhý TTC Koral Tišnov v čele s Rudou Cvrkalem, hráčem, který ještě předloni válcoval soupeře v první lize.

Hned první tři zápasy vyvolaly vzpomínky na sobotu - všechny se rozhodovaly v pátém setu, vyhráli jsme jeden.

Prvním zlomovým utkáním byl můj zápas s Alešem Přikrylem. Bohužel jsem jej nezvládl, ačkoliv jsem vedl 2:1 a 8:4 a v pátém setu dokonce 9:3! Aleš ovšem zahrál výborně, nedá se říct, že bych mu vítězství daroval, vybojoval si ho sám. Škoda. Tišnov nám utekl na 2:5.

K obratu zavelel Tuffi, s Lukášem Veselým předvedl vynikající výkon, lapal nechytatelné míče a v souboji topspinového útoku a propracované defenzívy zaznamenal vítězství 3:1. A to nebylo vše. Na jeho výkon dokázal navázat Laici, ačkoliv obranář, drtivým a neomylným útokem doslova rozbil Aleše Přikryla. Opět nádherný zápas, takhle jsem Laiciho ještě hrát neviděl, skutečná stolnětenisová báseň. Vyrovnáno 5:5!

V tu chvíli jsme začínali pomýšlet alespoň na remízku. Bohužel soupeř z Tišnova byl proti a čtyřmi vítěznými zápasy v řadě se ujal rozhodujícího vedení a dotáhl zápas až ke konečnému vítězství 6:10.

Body:
Sokol: Kolůch 2/4, Toufar 2/3, Laicman 1/3, Poledňa 0/3, Herník 0/1, čt. Laicman - Poledňa 1, Toufar - Kolůch 0
Tišnov: Cvrkal 3/4, Veselý 3/4, Přikryl 2/3, Vitula 1/3, čt. Cvrkal - Vitula 0, Přikryl - Veselý 1

Autor článku: Jarin