Divize muži: Slovan Hodonín - Sokol Brno A 5:10

28.2.2012

Utkání se Slovanem jsme předehrávali už v pátek. A protože většina našeho týmu (Eda, Ivoš a Pavel) pochází z Hodonína a já jsem v Hodoníně pět let hrál, šlo o takové malé hodonínské derby.

Obrázek

Hernou Slovanu bylo dlouhou dobu nyní již legendární kino Oko, jediná herna na světě, kde se na jednom místě střetalo několik klimatických pásem: tropy u kamen, polární zima za ohrádkama, mírné klima ve vzdálenosti tří až pěti metrů od naplno žhnoucí lampy, to vše doplněné občasnou sněhovou vločkou z díry ve střeše. Nyní má ale Slovan novou krásnou hernu pro čtyři stoly v areálu bývalých kasáren. Jedinou její nevýhodou je, že utkání se hraje na dvou těsně sousedících prostředních stolech - o nové míče tedy není nouze.

Sestava domácí: Tomeček, Šimáček, Možíš, Čechovský V., Čechovský M.
Sestava hosté: Poledňa, Cupák, Galatík, Kolůch, Šaur

Smutným hrdinou utkání byl Ivoš, který hned při prvním míči prvního setu své první dvouhry špatně odhadl délku příjmu talentovaného Karla Možíše a jeho palec se v plné rychlosti střetl s hranou stolu. Výsledkem byly přetržené šlachy. Karel byl z toho nešťastný a přišel se Ivošovi za svůj úder omluvit a Svaťa Šimáček mu jako správný trenér vyčinil, že příště musí příjmy hrát vyšší a delší, aby se nikomu nic nestalo :-) Karel na znamení souhlasu pokýval hlavou, rady ovšem nedbal a dál nám svými příjmy pořádně zatápěl... Opodál postávající Mira Kubina, shodou okolností laborující se zlomeným prstem, se nabídl, že odveze Ivoše do hodonínské nemocnice. Tam Ivošovi prst sešili a dostal na něj sádru.

Jinak utkání nabídlo docela pěkný pinec a několik vyrovnaných zápasů. Výborný výkon podal Eda, zejména v prvním zápase s Michalem Tomečkem, který se rozhodoval až v napínavé koncovce pátého setu. Tu Eda vybojoval poměrem 14:12 ve svůj prospěch.

Vedení se nám dařilo postupně navyšovat až na konečných 10:5 pro Sokol Brno.

Body:
Slovan Hodonín: Možíš 2:1, Čechovský V. 2:0, Šimáček 1:2, Tomeček 0:3, Čechovský M. 0:2
Sokol Brno: Cupák 3:1, Kolůch 3:0, Poledňa 1:2, Galatík 1:1, Šaur 0:1, obě čtyřhry

Autor článku: Jarin

Komentáře

Autor

Předmět

E-mail

Text


29.2.2012 7:59:41 349   Několik slov   Levi - levardi (zavinac) quick.cz
Nostalgie a nadsázka s jakou popisuje autor článku historii stolního tenisu v Hodoníně je excelentní a zábavná převelice. Jari roste letos v pinecu, ba i v projevu písemném a komentátorském !!! Těším se tomu společně s ostatními čtenáři ...
Odpovědi: 352,350
29.2.2012 15:57:00 350   Re(791): Několik slov   r.m.s
vlastne Jardu jsme brali zpet protoze pise hodne dobre komentare, pak se ukazalo ze mu to jde dobre a i v pinecu ;-)
Odpověď na: 349
29.2.2012 20:24:06 351   Bez předmětu   uku
Moc hezky komentar - kdy pribude ten ze sobotniho podvecera, vecera atd. atp. ;-)
29.2.2012 22:16:43 352   Re(791): Několik slov   Jarin
Těší mě, že se komentář líbil.

Pro Levi:
Gratuluju k prvnímu soutěžnímu bodu na Žižce! Bomba!

Pro uku:
Ještě jsem se k tomu nedostal. Navíc vzpomínky na sobotu jsou maličko v mlze, tak čekám, až budou trochu jasnější ;-) Ale během zítřka komentář určitě přidám.
Odpověď na: 349↑ Odpovědi: 353
1.3.2012 12:46:36 353   Re(794): Několik slov   Tuffi
Strážnice?
Máma má mísu, Míla má maso, Svaťa má postel....
Odpověď na: 352
13.3.2012 20:42:27 354   Bez předmětu   djpj
super koment. dlouho jsem se tak nepobavil
SOKOL BRNO I
STOLNÍ TENIS