3.liga muži: Sokol Znojmo - Sokol Brno A 3:10

27.3.2013

K posledním dvěma utkáním letošní sezóny jsme vyráželi v pěti, včetně uzdraveného Pavla a ve formě hrajícího Laiciho. Sraz u Grandu, pohoda v autě i v šatně. A překvapivá sestava Znojma.

Raketa, síťka, míček

Sestava domácí: Vybiral M., Vybíral P., Vybíral L., Musil, Ondrovčák
Sestava hosté: Cupák, Galatík, Poledňa, Kolůch

"Kdo vybírá, přebere," doufali jsme při pohledu na zápis plný Vybíralů. Bárty měl problém s rukou a Mira Ondrovčák nastoupil pouze do čtyřhry a proti mně. Chtěl dát příležitost mladým hráčům.

Po vyrovnaných čtyřhrách (Eda s Martinem prohráli v krásném zápase 15:13 v pátém setu s Mirou Ondrovčákem a Markem Vybíralem) jsme začali bod po bodíku soupeři unikat. A když Pavel dokázal otočil zápas s Pavlem Vybíralem z 0:2 na sety a stejně tak otočil Eda s Davidem Musilem na 3:2, bylo v podstatě rozhodnuto.

V pohodové atmosféře posílené vynikající medovinou od Pavla Vybírala jsme dokráčeli k celkové výhře 10:3.

Body:
Sokol Znojmo: Vybíral P. 1:1, Vybíral M. 1:2, Musil 0:2, Vybíral L. 0:3, Ondrovčák 0:1, čtyřhra Ondrovčák, Vybíral M.
Sokol Brno: Cupák 3:0, Kolůch 3:0, Poledňa 2:1, Galatík 1:1, čtyřhra Galatík, Kolůch

Zajímavosti:
Výhra, medovina a jiné dobré moky způsobili v autě výbornou náladu. Teda krom řidiče Edy, kterého nám bylo líto, tak jsme se my ostatní dohodli, že budeme dělat, že tam není. Eda byl spokojený, že už do něj nešťoucháme a nesnažíme se o "vtipné" komentáře jeho řízení, a my jsme byli spokojení, že jsme se bezpečně dostali do Brna. Šli jsme zafandit béčku a poté jsme se již chystali na rozhodující utkání v boji o play-off v Lanžhotě.

Autor článku: Jarin