Memoriál Lumíra Gáška

Historie

11. ročník (2016)

1. Kolůch Jaroslav (MK Řeznovice)
2. Adámek Aleš (TJ Brno-Bystrc)
3. Svoboda Libor (MS Brno)
    Rakovický Milan (Sokol Brno I)

1. Svoboda Libor, Adámek Aleš (MS Brno, TJ Brno-Bystrc)

10. ročník (2015)

1. Kolůch Jaroslav (MK Řeznovice)
2. Charitonov Vitalij (Sokol Brno I)
3. Laicman Petr (Sokol Brno I)
    Šenkapoul Petr (MS Brno)

1. Šenkapoul Petr, Svoboda Libor (MS Brno)

Článek

9. ročník (2014)

1. Charitonov Vitalij (Sokol Brno I)
2. Kolůch Jaroslav (MK Řeznovice)
3. Toufar Jan (MS Brno)
    Svoboda Libor (MS Brno)

1. Toufar Zdeněk - Toufar Jan (Sokol Brno I, MS Brno)

Článek

8. ročník (2013)

1. Kolůch Jaroslav (Sokol Brno I)
2. Svoboda Lukáš (Blansko)
3. Šenkapoul Petr (MS Brno)
    Charitonov Vitalij (Sokol Brno I)

1. Toufar Zdeněk - Toufar Jan (Sokol Jundrov, MS Brno)

Článek

7. ročník (2012)

1. Šenkapoul Petr (MS Brno)
2. Charitonov Vitalij (Sokol Brno I)
3. Prachař Marek (Sokol Brno I)
    Rakovický Milan (Sokol Brno I)

1. Šenkapoul Petr, Svoboda Libor (MS Brno)

Článek

6. ročník (2011)

1. Svoboda Lukáš (Tišnov)
2. Kolůch Jaroslav (Sokol Brno I)
3. Svoboda Libor (MS Brno)
    Hort Pavel (Hustopeče)

1. Hort Pavel, Svoboda Jaromír (Hustopeče, Lanžhot)

Článek

5. ročník (2010)

1. Kolůch Jaroslav (MS Brno)
2. Hort Pavel (Hustopeče)
3. Šenkapoul Petr (MS Brno)
    Martinčík Tomáš (Sokol Brno I)

1. Šenkapoul Petr, Svoboda Libor (MS Brno)

Článek

4. ročník (2009)

1. Svoboda Lukáš (Tišnov)
2. Šenkapoul Petr (MS Brno)
3. Martinčík Tomáš (Sokol Brno I)
    Laicman Petr (Sokol Brno I)

1. Šenkapoul Petr, Svoboda Libor (MS Brno)

3. ročník (2008)

1. Šenkapoul Petr (MS Brno)
2. Kvarda Lubomír (Sokol Brno I)
3. Prachař Marek (Sokol Brno I)
    Paták Radek (Ivančice)

1. Prachař Tomáš, Kolůch Jaroslav (Sokol Brno I)

Článek

2. ročník (2007)

1. Kolůch Jaroslav (Sokol Brno I)
2. Šenkapoul Petr (MS Brno)
3. Svoboda Lukáš (Znojmo)
    Vojtěch Martin (Mokrá)

1. Šenkapoul Petr, Svoboda Libor (MS Brno)

Článek

1. ročník (2006)

1. Kvarda Lubomír (Sokol Brno I)
2. Toufar Zdeněk (Sokol Brno I)
3. Laicman Petr (Sokol Brno I)
    Paták Radek (Ivančice)

1. Svoboda Lukáš - Laicman Tomáš (Znojmo, neregistrovaný)

0. ročník (2005)

1. Kolůch Jaroslav (Sokol Brno I)
2. Kvarda Lubomír (Sokol Brno I)
3. Martinčík Tomáš (Sokol Brno I)
    Paták Radek (Holásky)

1. Kolůch Jaroslav, Laicman Tomáš (Sokol Brno I, neregistrovaný)

SOKOL BRNO I
STOLNÍ TENIS