3.liga: Sokol Brno I "A" - TTC Znojmo "A" 1:10

30.9.2007

V premiérovém zápase ve 3.lize se nám vůbec nedařilo a od mužstva Znojma jsme utržili nečekaný debakl 1:10.

Předzvěstí vývoje utkání byly již úvodní čtyřhry, které jsme po velmi vyrovnaném průběhu obě prohráli. A v podobném duchu utkání pokračovalo. Zdeněk Toufar s Jelínkem vedl 2:0 na sety a v pátém setu dokonce 8:3, přesto odešel poražen. Stejně si vedl Milan Bartoš, který nedokázal dotáhnout do konce vedení 2:1 na sety a 6:1 s Ondrovčákem. Jediným bodujícím v první sérii tak byl výborně hrající Martin Poledňa, který si poradil s Fábem.

Stav 1:5 nás zaskočil a nadšeně bojující hosté, podporovaní několika fanoušky, kterým se podařilo hráčům Znojma vytvořit dokonalé domácí prostředí, byli na koni. Zato na našich raketách se usídlila nervozita. Jediným vzdorujícím a také jediným hráčem, který snesl přísnější měřítko, byl Martin Poledňa, který ve vyrovnaném zápase podlehl Jelínkovi 11:9 v pátém setu, ač ještě 9:7 vedl. Další utkání byla již pouhou formalitou a stvrdila jasné a naprosto zasloužené vítězství hostů.

Body:
Sokol: Poledňa 1/3, Bartoš 0/2, Toufar 0/2, Kolůch 0/2, čt. Bartoš - Poledňa 0, Toufar - Kolůch 0
Znojmo: Svoboda Luk. 3/3, Jelínek 2/2, Ondrovčák 2/2, Fábo 1/2, čt. Ondrovčák - Fábo 1, Svoboda - Jelínek 1

Autor článku: Jarin