Divize muži: Sokol Brno A - Slatina 10:3

1.11.2011

K brněnskému derby k nám přijela Slatina, tým, který v posledních letech hrával na špici divize. Letos se jí ale tolik nedaří a okupuje zadní příčky tabulky.

Obrázek

Sestava hosté: Jeřábek, Plotěný, Pořízek, Sedláček
Sestava domácí: Galatík, Poledňa, Martinčík, Kolůch

Opět se nám povedlo vyhrát obě čtyřhry, Pavel a já jsme otáčeli zápas z 0:2 na sety. Stejný obrat se povedl v první sérii i Tomovi proti Pepovi Pořízkovi - důležitý bodík.

Z hostů nás nejvíc trápil Laďa Jeřábek, který vyhrál všechny své zápasy, z toho dva v koncovce pátého setu, kdy proti Pavlovi a Tomovi odvrátil dohromady snad 7 mečbolů. Laďa prokázal, že je velký bojovník.

Zajímavé zápasy předváděl také Pepa Pořízek, zejména ten poslední s Pavlem. Po vyhraném třetím setu, kdy snižoval na 1:2, při otáčce vtipně utrousil: "Když nic, aspoň budu pozděj doma!" A když následně na konci čtvrtého setu dostal prasátko, jeho: "Štěstí na mě opět vystrkuje prdel!" pobavilo celou hernu. I když v zápisu o utkání žádné body u Pepy nenajdete, pro diváky byl jednoznačně první hvězdou večera.

Celkově utkání probíhalo v pohodovém duchu, z naší strany to byl další na výbornou odehraný zápas. 10:3 pro Sokol Brno.