3.liga muži: Sokol Brno I "A" - Lokomotiva Pardubice 9:9

18.2.2009

Pardubice k nám dorazily bez svého nejlepšího hráče Hájka. Abychom udrželi naději na záchranu (pokud ještě nějaká byla), potřebovali jsme nutně vyhrát.

Obrázek

Do stavu 6:2 to vypadalo, že si v pohodě dokráčíme pro kýžené vítězství. Jenže soupeř se nevzdával, čtyři vyrovnaná utkání v řadě vyhrál a srovnal na 6:6. Zejména prohra Bártyho s Drvotou mrzela. Vedl už 7:3 v pátém setu, zápas měl celou dobu jasně pod kontrolou, nakonec ale odešel poražen 2:3. Stejně tak mrzelo Martinových 1:0 a 10:5 s Bělohlavem. Do té doby tápající Bělohlav se štěstím otočil set a od té chvíle hrál jako vyměněný a porazil jak Martina, tak v posledním zápase i Laiciho. Stejnou nečekanou změnu, bohužel opačným směrem, jsem prožil já, když po dvou lehce vyhraných utkáních jsem po pauze nedokázal navázat, naopak jsem se postupně propadl do těžké mizérie. Výsledkem byla remíza 9:9, která nás (pokud se nestane nějaký zázrak) s definitivní platností odsoudila k sestupu.

Body:
Sokol Brno: Bartoš 3/4, Laicman 2/4, Kolůch 2/4, Poledňa 1/4, čtyřhra Bartoš, Laicman
Pardubice: Voženílek 3/4, Bělohlav 2/4, Merta 2/4, Drvota 1/4, čtyřhra Drvota, Voženílek

Autor článku: Jarin