3.liga muži: Sokol Brno A - Ústí nad Orlicí 10:5

5.11.2012

V sobotu jsme přivítali Ústí nad Orlicí. Pavla, který strávil dva týdny na amerického kontinentu a vrátil se až v předvečer utkání, nahradil v základní sestavě v poslední době ve výborné formě hrající Vitalik.

Raketa, síťka, míček

Sestava domácí: Cupák, Poledňa, Charitonov, Kolůch
Sestava hosté: Janák, Procházka, Kantorek, Čopián

Po čtyřhrách byl stav vyrovnaný 1:1. Hned první dvouhry naznačily, že se bude bojovat o každý míček. Jako ostatně letos skoro v každém utkání. Eda prohrával s Martinem Janákem již 0:2 na sety a nebyl vůbec ve své kůži. Dřel, bojoval, zápas otočil, a jak potom sám říkal, tohle byl pro něj klíčový moment víkendu. Od té doby hrál naprosto skvěle.

Navyšovali jsme vedení až na 8:4. Martin pak ztratil nadějné vedení 6:2 v pátém setu a prohrál s Čopiánem, Eda naproti tomu zvládl dramatickou koncovku pátého setu s výborně hrajícím Procházkou, když dokázal odvrátit několik mečbolů.

Když jsem pak v dalším pětisetovém zápase udolal Martina Janáka, mohli jsme slavit důležitou výhru 10:5.

Body:
Sokol Brno: Kolůch 4:0, Cupák 3:0, Poledňa 1:2, Charitonov 1:2, čtyřhra Charitonov, Kolůch
Ústí nad Orlicí: Janák 2:2, Procházka 1:2, Čopián 1:2, Kantorek 0:3, čtyřhra Čopián, Janák