Městský přebor muži: Oltec B - Sokol Brno C 11:7

11.2.2010

Mysleli jsme si na odvetu za prodrbaný podzimní zápas u nás - 8:10 - ovšem teď to mělo podobný průběh.

Obrázek

Protože se nám s Rakem poslední čtyřhry moc nedaří, rozhodli jsme se je rozhodit - já s Honzou Pavlíčkem a Rak s Luňákem. Ovšem nesedli nám protihráči a obě jsme pustili 0:3. Dále to bylo o tom, kolik pustíme špílů já s Rakem a zda se podaří utrhnout nějaký bodík Honzovi s Luňákem. Po prvním kole dvouher podle očekávání 2:2, ovšem ve druhém kole jsem svedl s Mirem Kolbabou vyrovnaný souboj s jeho lepší koncovkou (já vedl suše 2:0, pak on suše srovnal a v pátém setu jsem se dopracoval až k vedení 9:6 - škoda, že to byly moje poslední body v tomto zápase....), takže 1:3. (tzn.celkově 7:3 pro domácí) Ve třetí sérii se povedl bodík i Honzovi (3:2 se Šmídkem) a my stáhli na 8:6. Na začátku posledních špílů ovšem Rak bodík Šmídkovi vrátil (1:3 - prý poprvé v životě) a v podstatě už nebylo o co hrát - Luňák za celý špíl pouze jeden set, Honza jeden a já s Rakem po třech, takže nakonec 7:11.